Sériová výroba

Od samého začátku sériové výroby svítidel jsme kladli důraz na vysokou kvalitu našich ručně vyráběných výrobků.

Vstupní surový materiál a komponenty pro výrobu nakupujeme pouze od renomovaných evropských výrobců, kdy vysoká kvalita jejich evropské produkce je základem vysoké kvality pro naše ručně vyráběná svítidla.

Vysoké kvality naší ručí práce dosahujeme využíváním po sataletí ověřených technologických postupů, dále pak promyšlenou jednoduchostí výrobku.

Nepoužíváme pro výrobu dnes populárních, moderních elektronických prvků, jelikož tyto vedou v oblasti interiérových svítidel poze k nesmyslné technické složitosti svítidla a následné vysoké poruchovosti.

Samozřejmostí naší sériové výroby je od samého začátku vlastní vzorování svítidel, které je základem neokoukaného designu, originality a vlastního rukopisu výrobků značky ZIKRON.

Již v základní řadě sériové výroby je zohledněn fakt, aby si náš zákazník mohl vybrat z ucelených rodinek svítidel.

Vyráběné kolekce tudíž obsahuji malé i velké závěsné svítidlo, přisazené svítidlo, jednoramenné i víceramenné nástěnné svítidlo, stolní lampičky několika velikostí, stojanovou lampu bez čteciho i se čtecím ramenem. Součástí některých kolekcí jsou v základní řadě dokonce i dvoupatrové lustry.

Pokud ani tento fakt není schopen našeho zákazníka uspokojit, je možné s vybraným svítidlem dále pracovat dle jeho přání, o čemž jsou informace uvedeny v sekci "zakázková výroba".

Při výrobě svítidel zpracováváme železo, mosaz, litou mosaz, hliník, nerez, dřevo, používáme ručně vyráběné sklo, křišťálové sklo, skla různě povrchově upravená a dále moderní materiály, akrylátové sklo, polymery. Povrchové úpravy provádíme lakováním, pokovováním, mořením a ručním patinováním.

  • série 01
  • série 01
  • série 01
  • série 01
  • série 01
  • série 01