BYTOVÉ DOPLŇKY

Důraz kladený na vysokou kvalitu výrobku, hodnota ruční práce, vlastní neokoukaný design, jenž vytváří naše světelné studio ZIKRON, vstřícný a osobní přístup ke každému zákazníkovi, vytvořil podmínky pro mocný nárůst zakázkové výroby atypických svítidel.

Čím více vznikalo originílních svítidel, tím více našich zákazníků začalo mít problém, kde koupit kvalitní a vkusné bytové doplňky, které by byly schopny navázat na design našeho osvětlení.

Z tohoto důvodu jsme před několika lety doplnili zakázkovou výrobu svítidel o grafické návrhy, vzorování a výrobu bytových doplňků.

Od té doby je běžnou součástí zakázky na osvětlení interiéru i současný grafický návrh a realizace řady bytových doplňků.

Jedná se například o garnýže, zrcadla, svícny, konferenční stolky, poličky, věšáky a věšákové stěny, držáky ručníků či toaletního papíru, madla k nábytku, podnoží ke konferenčním stolkům, jídelním stolům a nábytku, krbové nářadí, koše na dřevo, zábradlí, mříže, číslo popisné, vývěsní štíty, dekorativní předměty, dekorativmí solitery a mnoho dalších drobností dle přání zákazníka.

V tento moment začínají vznikat zajímavé, ucelené kolekce, kdy design, povrchová úprava a zdobení bytových doplňků dokonale navazuje na osvětlení.

Tímto způsobem obohacený prostor propůjčuje interiéru originalitu a osobitý design. Uživateli přináší pohodu vytvořenou vkusem a dokonalostí každého detilu.

Doplňujíci informace naleznete v sekci "zábradlí a mříže".